Rodzinka

dupy, najlepsze dupeczki, sex fotka, amatorki, amatorskie zdjęcia erotyczne, polskie laski

Moja dziewczyna Ewa wyjechała na kurs językowy na miesiąc do Francji. Zadzwoniła po dwóch tygodniach, że jest możliwość, żebym do niej przyjechał na tydzień. Bardzo się ucieszyłem. Poprosiła mnie, żebym zabrał od niej z domu parę rzeczy. Zadzwoniłem do jej matki i się umówiłem, że wpadnę dziś wieczorem je odebrać. Ewa mieszka z mamą i młodsza siostrą w domu. Jej ojciec rozwiódł się z matką i mieszka osobno.
Ubrałem się więc w garnitur, skropiłem dobrymi perfumami i poszedłem do pani Ireny (mamy Ewy). Chciałem zrobić dobre wrażenie na przyszłej teściowej. Zapukałem i otworzyła mi pani Irena. Zaprosiła mnie do środka, dała mi torbę z rzeczami Ewy i poszła na górę. Ja stałem chwilkę i przejrzałem rzeczy. W torbie kotłowało się od staniczków, stringów, pończoch. Ach tak pomyślałem, to tak zabawia się moja narzeczona w kraju miłości!!
Byłem zły na nią. Nagle z zamyślenia wyrwał mnie głos p. Ireny. Maćku chodź do mnie na chwilę. Poszedłem po schodach na górę, uchyliłem drzwi od pokoju. Patrzę a tam p. Irena leży z rozchylonymi nogami na łóżku. Była to kobieta w wieku ok. 45 lat, miała krótkie rude włosy, była lekko przy kości i miała bardzo obfity biust. Ubrana była w długa, luźną spódnicę do kostek, szpilki i sweterek.
- A teraz przyjdziesz tu chłoptasiu i mnie wyliżesz!! Nikt nigdy mi tego nie zrobił.
- A jak się nie zgodzę, to co wówczas?!
- Powiem Ewie, że widziałam Cię z kochanką. No więc?
Nie byłem zbyt chętny, żeby zrobić jej dobrze ustami, ale uległem szantażowi. Zarzuciłem jej spódnicę na twarz, zdjąłem jej szpileczki i zacząłem odpinać staroświeckie pończochy (bez koronki) od pasa, ściągnąłem majtki. Zobaczyłem, że chyba nigdy się nie depilowała. Jej cipka była duża i strasznie włochata. Jeszcze bardziej mnie to zniechęciło, więc bez dalszego ociągania zabrałem się do rzeczy. Położyłem się na łóżku i zacząłem ją delikatnie lizać. Momentalnie wypłynęła z niej struga śluzu. Troszkę mnie to zraziło. Ale poczułem znajomy „smaczek”. Mama smakowała tak jak i córka. Teraz zabrałem się do lizania z większym zapałem. Irena głośno postękiwała. Po kilku minutach zaczęło mi być gorąco i chciałem chwilkę odsapnąć. Irena chwyciła mnie za głowę i przycisnęła udami. Prawie zacząłem się dusić. Nagle doznała skurczy i wstrząsnęła nią fala orgazmu. Wstałem i otarłem usta. Irena była pokryta potem, a cała włochata cipka aż lśniła od śluzu.
Pomyślałem, że skoro zostałem zmuszony do seksu, to mnie tez od życia coś się należy. Penis już mi stwardniał. Wyjąłem go więc z rozporka ( trzeba przyznać, iż ma on imponujące gabaryty i wprowadziłem Irenie do włochatej i wilgotnej cipki. Była tak duża, że zupełnie nie czułem żadnej rozkoszy, tym bardziej, że ociekała śluzem. Poślizg i rozmiar znacznie utrudniły mi przyjemność. Pomyślałem wówczas o czymś innym. Odwróciłem Irenę na brzuch. Była tak podniecona, że zgodziłaby się na wszystko. Rozchyliłem jej pulchne pośladki i ujrzałem jaj brunatny klejnocik, który również był okolony gęstymi włoskami. Trzeba przyznać, że rozmiarem był podobny do cipki mojej dziewczyny!! Mój penis był już bardzo wilgotny po wizycie w jej cipce. Wepchnąłem więc go gwałtownie w jej wielka pupę. Jęknąłem z rozkoszy. Ona również sapała. Po kilku minutach posuwania poczułem, że eksploduję. Irena powiedziała:
- Chcę cię do buzi!! Mam 45 lat i nie wiem jak smakuje !!
- Przecież właśnie byłem w twojej …
- Kto ma go ssać- ja czy ty?
- Ok. Masz!
Wzięła wówczas mojego penisa w swoje wielkie usta. Robiła to bez wprawy ale z takim zapałem, że było super. Zacząłem tryskać w jej usta. Ona wyjęła go natychmiast i wypluła spermę, ale i tak opryskałem jej całą twarz, włosy i sweter. Ona poszła się umyć, a ja zostałem ze zwiotczałym em.
Nagle do pokoju weszła Marta (młodsza siostra Ewy)
- Wiem co wyrabiałeś z mamą. Powiem wszystko siostrze! Chyba,że….
- Chyba, że co?!!
- Chyba, że mnie rozdziewiczysz.
Marta miała 16 lat. Była niską brunetką, z krótkimi włoskami. Niezwykle zgrabna, ale miał malutkie piersi. Chociaż po balonach jej matki było mi wszystko jedno.
Ubrana była w letnią sukienkę. Po chwili okazało się, że tylko w letnia sukienkę. Ujęła mojego kutasa w swoje drobniutkie rączki. Miała paznokietki pomalowane na bordowo. Penis zaraz stanął. Wiedziałem, że mamy mało czasu i zaraz wróci Irena. Podciągnąłem jej sukienkę. Zwilżyłem śliną mojego penisa. Starałem się w nią wejść, ale była za ciasna. Rozłożyłem jej wtedy nogi i zauważyłem leżące na łóżku pończochy Ireny. Przywiązałem nimi nogi Marty do łóżka. Były maksymalnie rozchylone. Poszło nam łatwiej. Marta osiągnęła orgazm w 3 minuty. Powiedziała:
- Jak mogę Ci się odwdzięczyć- ?
W cipkę ani pupę ci się nie pozwolę spuścić, bo się boję. Laski ci nie zrobię, bo się brzydzę.
Ujęła go wtedy w swe drobne rączki i zaczęła mi walić konia. Powiedziała:
- Gdzie się spuścisz. Mama nie może znaleźć- śladów.
Założyła wtedy na ręce pończochy matki i dokończyła walenie konia. Eksplodowałem w pończochy. Marta je zwinęła w kłębek i rzuciła za łóżko.
Uciekłem jak najszybciej z ich domu.
Rano się budzę idę do pokoju. A tam moja matka w najlepsze plotkuje z panią Ireną przy kace i ciastkach z kremem.
- Chodź synku i usiąd z nami
- Ja idę na chwilkę do sklepu po śmietankę.
- Zabaw tymczasem Irenkę
Nie wiedziała co mówi pomyślałem.
Ledwie matka wyszła, a Irenka podchodzi do mnie i zaczyna mi robić loda. Nie wiem czy z podniecenia, czy ze strachu, że matka wróci eksplodowałem w ciągu minuty. Irena tym razem cały ładunek spermy połknęła.
Szybko uciekłem do łazienki.
Usłyszałem tylko jak matka wraca.
- Irenko masz krem z ciastka w kąciku ust.

Sorry, comments are closed for this item.